Imprezy integracyjne - Out of the Box

Out of the Box

Myśl poza schematami.
W środku wielkiej skrzyni znajdują się dwie mniejsze – w każdej z nich kolejne dwie, a w każdej z tych dwóch skrzynek znajdują się trzy kolejne… Łącznie czeka na Was 19 różnych zagadek, których rozwiązanie wymaga doskonałej współpracy, logicznego myślenia i kreatywności. 

free website templates

Zabawa, a może nietypowe szkolenie?

Dzięki możliwości personalizacji poszczególnych zagadek, gra może zostać wzbogacona o elementy nawiązujące do Twojej firmy lub stać się ciekawą formą szkolenia w praktycznie dowolnym zakresie. Jedna gra (skrzynia) przeznaczona jest dla grupy 10-15 osób, a zabawa trwa około 1,5 h. Uczestnicy mogą otwierać skrzynie rywalizując ze sobą lub dążąc do wspólnego celu, którym będzie otwarcie finałowej skrzyni-niespodzianki. 

Innowacyjna integracja

Dostanie się do finałowej skrzyni jest możliwe tylko dzięki współpracy wszystkich osób w Zespole. Jak w każdej dobrze zaprojektowanej imprezie integracyjnej, poradzenie sobie z kolejnymi szyframi, zagadkami i łamigłówkami jest możliwe dzięki dobrej komunikacji pomiędzy Uczestnikami. W grze out of the box liczą się nie tylko pomysłowość i nieszablonowe myślenie, ale też odpowiednie zaplanowanie i koordynacja działań osób pracujących w mniejszych zespołach nad kolejnymi skrzynkami.

Biuro

ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem

Fun Faktoria Horacy Kondras
ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem
NIP: 785 166 60 85 

Kontakt

biuro@funfaktoria.pl
+48 535 044 400
+48 502 683 525                    

O nas

Od 11 lat pomagamy firmom budować zaufanie i lepszą współpracę w Zespołach oraz pogłębiać relacje z Partnerami biznesowymi organizując imprezy integracyjne, eventy, konferencje i wyjazdy integracyjne. Pracujmy m.in. dla firm z Poznania, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Szczecina, Krakowa, Łodzi, Gdańska.