website templates
Impreza integracyjna - Car Constructors

Car Constructors

Budujemy ośniewające samochody.
Flota służbowych pojazdów raz na jakiś czas wymaga wymiany, prawda?. Dzisiaj staniecie przed wyzwaniem zbudowania ich od zera, do dyspozycji mając ograniczone materiały oraz własną pomysłowość!
  

Event kontruktorski

Imprezę poprowadzi sympatyczna ekipa „Mechaników”, którzy zaproszą Gości do wspólnej zabawy. Zostaniecie podzieleni na Zespoły Konstruktorów, których zadaniem będzie wymyślenie i stworzenie samochodu z wielu dostępnych materiałów. Podstawą jest drewniana paleta, natomiast nadwozie i podwozie powstaną dzięki współpracy i pomysłowości całego zespołu. Należy pomyśleć o aerodynamicznym kształcie, wytrzymałości podwozia i odpowiednim lakierze…

Przebieg imprezy

Wszystkie materiały potrzebne do budowy samochodów Uczestnicy mogą kupić w specjalnym sklepiku – Racing Shop. Walutą są pieniądze, które można otrzymać za dobrze wykonane integracyjne zadania drużynowe – quiz samochodowy, slalom w alkogoglach etc. Podczas imprezy każdy team będzie musiał utzymać balans między projektowaniem i budową, a wykonywaniem zadań integracyjnych oraz odpowiednio gospodarować zarobionymi środkami. 

Finał - Moto Show

Na zakończenie zabawy zapraszamy wszystkich do udziału w Moto Show, podczas którego prezentowane są zbudowane boilidy oraz wybierany jest ten najlepszy. Specjalna komisja przyznaje punkty, kierujac się trudnymi do przewidzenia kryteriami. Na pewno podczs prezentacji przyda się kreatywne myślenie oraz szybkie reagowanie na niejednokrotnie dziwne pytania komisji...

Biuro

ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem

Fun Faktoria Horacy Kondras
ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem
NIP: 785 166 60 85 

Kontakt

biuro@funfaktoria.pl
+48 535 044 400
+48 502 683 525                    

O nas

Od 11 lat pomagamy firmom budować zaufanie i lepszą współpracę w Zespołach oraz pogłębiać relacje z Partnerami biznesowymi organizując imprezy integracyjne, eventy, konferencje i wyjazdy integracyjne. Pracujmy m.in. dla firm z Poznania, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Szczecina, Krakowa, Łodzi, Gdańska.