Mobirise

The Great Escape

Jedyny w Polsce escape room dla 100 osób.
Braliście udział w zwyczajnym szkoleniu w sali konferencyjnej. W pewnym momencie poczuliście dziwny zapach… Budzicie się. Rozglądacie po sali. Coś tu nie gra… Drzwi są zamknięte, a zegar odlicza 60 min.! Po chwili uruchamia się telewizor. Teraz wszystkiego się dowiecie...  

Emocjonujący wyścig z czasem

Tego jeszcze nie przeżyliście! Waszym zadaniem jest odnalezienie klucza do pokoju, którym zostaniecie zamknięci. Macie na to 60 minut! Aby wyjść, musicie pokonać liczne zamki, kody i kłódki, do których dostępu strzegą zagadki. Ich rozwiązanie przypomina zespołowe śledztwo, w którym liczy się każda poszlaka – i każda minuta! W pokoju znajdziecie mnóstwo zamkniętych skrzyń, walizek i przedmiotów na pierwszy rzut oka nie mających ze sobą żadnego logicznego związku...

The Great Escape to klasyczny escape room na imprezę intergacyjną, w którym jednak poszczególne linie łączą się ze sobą umożliwiając integrację tak dużej liczby osób. Zabawa zaczyna się od wprowadzenia do gry przez moderatora oraz obejrzenia filmiku opowiadającego fabułę rozgrywki, dzięki czemu uzyskujemy lepsze zaangażowanie Uczestników. Nad przebiegiem rozgrywki czuwa profesjonalna obsługa, odpowiedzialna za wprowadzenie do gry, udzielanie podpowiedzi i bezpieczeństwo Uczestników. Do gry mogą zostać wprowadzone personalizowane zagadki, nawiązujące do Państwa firmy lub elementy szkoleniowe.

Jak działa The Great Escape?

W każdej sali 3 linie fabularne połączone są ze sobą nadrzędną zagadką. Aby opuścić salę, konieczne jest ukończenie wszystkich linii fabularnych i współpraca zespołów w ostatniej fazie scenariusza. Gra w sali konferencyjnej rozgrywa się kilkuetapowo:
- Wprowadzenie do gry (przed salą)
- Podział na 3 teamy przy pomocy kolorowych opasek
- Rozpoczęcie gry, poszukiwanie poszlak przez teamy (każdy dla swojej linii fabularnej) 
- Rozwiązywanie zagadek w celu dotarcia do kodu do finałowego sejfu (kod podzielony jest między 3 linie fabularne)
- Uzyskanie swojej części kodu do FINAŁOWEGO sejfu przez 3 zespoły
- Połączenie 3 kodów > otwarcie sejfu > wyjście z pokoju

Escape room na imprezę integracyjną nawet dla 100 osób jednocześnie

Gra integracyjna „The Great Escape” może zostać zorganizowana dla 100 osób z podziałem na 3 sale. W każdej sali konferencyjnej bawi się 30-35 osób, podzielonych na 3 Zespoły (kolorowe opaski). 1 sala konferencyjna = 1 gra, podzielona na 3 Zespoły. Każdy zespół liczy więc 10-12 graczy i rozwiązuje własną linię fabularną. Gracze w każdym Zespole otrzymają kolorowe opaski na ręce – kolor opaski oznacza Zespół (linię fabularną), tak samo oznakowane są przedmioty w w sali, dzięki temu gracze w pierwszej fazie gry gromadzą elementy należące tylko do ich linii fabularnej. 

Biuro

ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem

Fun Faktoria Horacy Kondras
ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem
NIP: 785 166 60 85 

Kontakt

biuro@funfaktoria.pl
+48 535 044 400
+48 502 683 525                    

O nas

Od 11 lat pomagamy firmom budować zaufanie i lepszą współpracę w Zespołach oraz pogłębiać relacje z Partnerami biznesowymi organizując imprezy integracyjne, eventy, konferencje i wyjazdy integracyjne. Pracujmy m.in. dla firm z Poznania, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Szczecina, Krakowa, Łodzi, Gdańska.