Szukaj atrakcji

Gwarantujemy udaną imprezę!

  

Fun Faktoria zajmuje się organizacją udanych imprez firmowych i wydarzeń specjalnych dla najbardziej wymagających Klientów. Obszarem naszego działania jest cała Polska.
 

Pomagamy firmom zbudować zaufanie i lepszą współpracę w Zespołach oraz pogłębić relacje z Partnerami biznesowymi, dzięki wydarzeniom, spotkaniom i imprezom.

 

Począwszy od czystej zabawy, poprzez integrację zespołu, skończywszy na projektowaniu eventów specjalnych, wspieramy Zarządy przedsiębiorstw, Właścicieli oraz osoby odpowiedzialne za marketing, PR i HR – na każdym etapie pracy nad imprezą. Rozumiemy niezwykle zróżnicowane potrzeby naszych Klientów. Doradzamy. Dostarczamy optymalne rozwiązania. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za powodzenie realizacji wydarzenia. 

 

Budujemy wydarzenia w oparciu o autentyczną zabawę, niezapomniane przeżycia i niezwykłe emocje Uczestników. Naszym Klientom dostarczamy szeregu rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb: od sprawdzonych, standardowych scenariuszy imprez po wyprawy międzygalaktyczne i inne specjalne wydarzenia :)

 

 

 

Jak to robimy?

 

1. Rozumiemy, czego potrzebujesz.

 

Specyfika Twojej firmy, Gości oraz cel imprezy to pierwsze z pytań, od których wychodzimy rozmawiając o Twoim wydarzeniu.

 

2. Doradzamy.

 

Chętnie dzielimy się z naszymi Klientami wiedzą i doświadczeniem w zakresie organizowania imprez. Wspieramy proces wyboru najlepszych rozwiązań dla Twojej imprezy.

 

3. Dostarczamy optymalne rozwiązania.

 

"Życie to sztuka wyboru". Podobnie jest z imprezami. Dajemy Ci pewność, że niezależnie od rodzaju, event, będzie spełniał stawiane mu cele - dzięki wyborowi odpowiedniego obiektu, programu integracyjnego lub artystycznego, a także całego ogromu szczegółów, które nawet nie przyszły Ci do głowy.

 

4. Bierzemy odpowiedzialność za udaną realizację.

 

Szczegóły są ważne. Podczas imprezy kontrolujemy każdy najdrobniejszy element wydarzenia.

 

 

 

To może Cię zainteresować...

 

Doświadczenie i wiedza.


Naszą firmę tworzą osoby od co najmniej 8 lat związane z branżą organizowania imprez firmowych.


Własne zasoby - ludzie i technika.

 

90% programów realizujemy w oparciu o posiadaną bazę animatorów, artystów i sprzętu, co pozwala na znaczną redukcję kosztów, dzięki niezatrudnianiu podwykonawców.


English version included.


Dzięki biegłej znajomości angielskiego często obsługujemy gości zagranicznych. Prowadziliśmy imprezy m.in. dla Amerykanów, Niemców, Turków i Hindusów.

 

 

Realizujemy imprezy w całej Polsce

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.