Szukaj atrakcji

 

Organizowanie autorskich imprez integracyjnych od lat stanowi podstawę działalności naszej firmy. Realizując scenariusze integracyjne korzystamy z posiadanego doświadczenia, własnego sprzętu rekreacyjnego oraz ze sprawdzonego grona animatorów i instruktorów. Tak szeroka baza pozwala nam atrakcyjnie zorganizować  czas w trakcie całodniowej imprezy. Scenariusze projektujemy w ten sposób, aby zrównoważyć wyzwania intelektualne i fizyczne stawiane przed uczestnikami. Nasz klient zyskuje pewność, że jego pracowników integrować będzie zespół specjalistów, a otrzymanym rezultatem imprezy będzie zbudowanie lepszej atmosfery między pracownikami i rozwinięcie umiejętności pracy zespołowej.

 

Plenery tematyczne

 

Aktywne spędzenie czasu, połączone z niemałą dawką adrenaliny i radością związaną z pokonywaniem kolejnych zadań, z pewnością zjednoczy zespół Państwa pracowników! Scenariusze imprez team-buildingowych są opracowy- wane w oparciu o indywidualne życzenia Klienta.

 

Gry miejskie

 

 

Dowolne miasto w Polsce może na jeden dzień stać się planszą, na której Państwa pracownicy odbędą fascynującą przygodę! Gra toczy się w czasie rzeczywistym wokół przygotowanego wcześniej scenariusza, a na drużyny graczy czekają tajemnicze zagadki, niesamowite postacie i ... finałowa nagroda.

 

Gry fabularne

 

 

Gry fabularne jak żadna inna forma integracji dają możliwość wzajemnego zżycia się uczestników podczas wykonywania zadań stawianych przed nimi przez spotykane postacie. Nieliniowe fabuły scenariuszy, doskonałe kostiumy i umiejętności aktorskie naszych animatorów sprawiają, że przeżyta wspólnie przygoda zaowocuje świetną zabawą!

Please publish modules in offcanvas position.