Szukaj atrakcji

 Nasi Klienci o Fun Faktorii:

 

 

"Jeszcze raz Państwu dziękuję za wspaniały wieczór. Od rana zewsząd napływają peany pochwalne, że była to najlepsza impreza w historii, więc tym bardziej należą się Państwu słowa uznania!"

Hanna Marczyńska
Kierownik Biura Zarządu, ADAM`s

 

 

"Impreza w całości została opisana jako najlepsza w Warszawie. Naprawdę super impreza."

Rafał Bosek
Kierownik Regionalny BP Europa SE
 

 

"Ekipa Fun Faktorii wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem przed i podczas trwania imprezy. Przygotowane atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dorosłych jak i dzieci. Pomimo niesprzyjającej pogody bawiliśy się świetnie. Polecamy współpracę z Fun Faktorią!"

 

Piotr Janic
Dyrektor Operacyjny GASPOL S.A.


 

"Wszystko było nie tylko "super", ale oszałamiające, perfekcyjne, po prostu słów brak! Do tego Wasi ludzie mówią cudownie po angielsku, łapali świetnie kontakt ze studentami."

dr Iwona Borkowska
Koordynator Uczelniany Programu Erasmus, 
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

 

 

"100% gwarancji pełnego profesjonalizmu, 100% zabawy, 100% przytomności umysłu nawet po kilku godzinach ?ostrej zabawy?? Dziękuję za wspaniały występ i cudowną współpracę!"

Katarzyna Ronge
Dyrektor Marketingu, Puratos Polska Sp. z o.o.

 

 

 

"W 2006 roku firma Fun Faktoria zorganizowała serię tematycznych imprez plenerowych dla jednego z naszych kluczowych Klientów biznesowych. Realizacje przebiegły bez zarzutu, a nasi klienci bawili się doskonale. Fun Faktoria to prawdziwa fabryka zabawy!"

Sławomir Jarosławski
Właściciel BT Horyzont

 

Dołącz do grona Klientów, którym pomogliśmy zorganizować niezapomnianą imprezę!

 

2016

 

 

2015

 

2014

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.