easy site creator
Impreza integracyjna - Car Constructors

Quiz Night

Oszalejecie na punkcie teleturniejów!
Podobno 94% Polaków ogląda teleturnieje. Jeśli nawet nie ma Cię w tej liczbe, na pewno słyszałeś o "Milionerach", "Familiadzie" czy "Jakiej to melodii", prawda? Zapraszamy do studia telewizyjnego, gdzie tej nocy odbędzie się festiwal najlepszych teleturniejów. Za 10 sek. wchodzimy LIVE!
  

Wieczór tematyczny... w studio TV

Imprezę poprowadzi fantastyczny konferansjer – w każdym kolejnym wejściu wcielając się w rolę kolejnych telewizyjnych prezenterów. Tego wieczoru zmierzycie się z emocjonującymi quizami, stylizowanymi na znane telewizyjne superprodukcje: Milionerzy, Jaka to melodia oraz Familiada.

Przebieg imprezy

Quizy angażują całą publiczność. Interesująca oprawa dźwiękowa i studyjne rozwiązania (oświetlenie, specjalne pulpity z przyciskami) urozmaicają zabawę i pozwalają poczuć się jak w prawdziwym studio TV!
Wieczór teleturniejów często jest wybierany ze względu na swój integracyjny charakter – Uczestnicy mogą zostać podzieleni na 4 rywalizujące ze sobą drużyny. Prowadzona jest klasyfikacja generalna, która pod koniec wieczoru pozwoli wyłonić zwycięski zespół.

Biuro

ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem

Fun Faktoria Horacy Kondras
ul. Zachodnia 53
63-100 Śrem
NIP: 785 166 60 85 

Kontakt

biuro@funfaktoria.pl
+48 535 044 400
+48 502 683 525                    

O nas

Od 11 lat pomagamy firmom budować zaufanie i lepszą współpracę w Zespołach oraz pogłębiać relacje z Partnerami biznesowymi organizując imprezy integracyjne, eventy, konferencje i wyjazdy integracyjne. Pracujmy m.in. dla firm z Poznania, Warszawy, Wrocławia, Torunia, Szczecina, Krakowa, Łodzi, Gdańska.